Дрогобич

Кобеляки

среда, 20 января 2021 г.

«Антирекорд» - на Черкащині за добу зафіксували 117 випадків...

«Антирекорд» - на Черкащині за добу зафіксували 117 випадків...

На сьогодні, 11 вересня в області виявили всього 2294 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.


Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.


За останню добу виявили +117 випадків інфекції: Черкаси – 35, Сміла – 2, Умань – 1, Ватутіне – 3, Городищенський – 12, Драбівський – 1, Золотоніський – 8, Корсунь-Шевченківський – 4, Канівський – 6, Катеринопільський – 1, Лисянський – 4, Маньківський – 5, Монастирищенський – 2, Смілянський – 13, Христинівський – 3, Черкаський – 12, Шполянський – 5.


За даними медичних закладів, 137 пацієнтів отримують стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 7 осіб з попередньо підтвердженим діагнозом. Ще 671 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції.


Одужали 1444 осіб, +57 за добу.


Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 58,5 %.


Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі виявили ще двох хворих на COVID-19.

https://kaniv.weblife.city/antyrekord-na-cherkashchyni-za-dobu-zafiksuvaly-117-vypadkiv-zakhvoriuvannia-na-covid-19/