Відпочиваємо у «Dream Park» У п’ятницю, 21 лютого, учні 8 – Б класу чудово провели час, а головне – корисно. Скільки вражень, а від емоцій дух захоплювало. І не дарма, адже спуск на тюбі – це клас! Ми, учні 8 – Б класу з класним керівником Іванус І.М.
https://drogobych.weblife.city/vidpochyvaiemo-u-dream-park/