Випускники, які самотужки оновлюють школу в Бориславі,...
Не фінансової, бракує рук та вмінь.
У школі №7 триває ремонт їдальні. Підлога вже з новою плиткою, стіни готові до фарбування. Питання за стелею. Зібраних коштів вистачить на матеріали, проте забракне на оплату праці.
https://drogobych.weblife.city/vypusknyky-iaki-samotuzhky-onovliuiut-shkolu-v-boryslavi-potrebuiut-dopomohy/