Мандруємо і навчаємось! Загальновідомо, що хліб ми споживаємо кожного дня. Проте рідко замислюємося хто і як його випікає. Учні 6-Г класу разом із батьками вирішили навчитися випікати хліб, адже з давніх-давен наш народ пік хліб та ставився до нього з особливою повагою. Для цього школярі помандрували в село Підгородці, де розташований етномузей «У дворі». Майстер-клас з випікання хліба […]
https://drogobych.weblife.city/mandruiemo-i-navchaiemos/