Дрогобич

Кобеляки

понедельник, 24 февраля 2020 г.

У Дрогобичі відкрили перше соціальне підприємство

У Дрогобичі відкрили перше соціальне підприємство У понеділок, 24 лютого, відкрили перше соціальне підприємство – піцерію ʺВитаніяʺ. https://drogobych.weblife.city/u-drohobychi-vidkryly-pershe-sotsialne-pidpryiemstvo/