У середу, 16 жовтня, на стадіоні Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського відбулися змагання «Козацькі забави», присвячені святкуванню Дня Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та 77-й річниці утворення УПА. У змаганнях взяли участь 12 збірних команд закладів загальної середньої освіти міст Дрогобича та Стебника. До складу команд входили 8 найсильніших, найспритніших юнаків.
Джерело