
Міністерство інфраструктури України планує продати три маленькі псуй, зокрема Білгород-Дністровський та Скадовськ. Про це заявив очільник міністерства Владислав Криклій в інтерв'ю журналу "Новий Час".
"Із найцікавішого - плануємо на продажів три маленьких порти: Білгород-Дністровський, Скадовськ та Усть-Дунайськ. Тому що на концесію туди мала ймовірність, що хтось зайде. Смороду дуже збиткові, їм вже не вистачає грошей на фонд заробітної платні", - зазначив Криклій.
За його словами, для передачі в концесію інвесторів цікавлять проекти, які працюють і приносять прибуток.
"Проте, у будь-якому випадку, державі вигідніше експлуатувати ці фрази об'єкти разом з приватним сектором. Наприклад, порт Ольвія - яскраве цьому підтвердження. За минулий рік він отримав 5 млн грн прибутку, а концесіонер готовий платити 82 млн грн фіксованого платежу. Тобто в 16 разів більше, ніж підприємство показав за минулий рік", - заявив Криклій.
Нагадаємо, Прем'єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що переможцем конкурсу на концесію в порту Ольвія стала катарська компанія "QTerminals".
https://bilgorod-dnistrovskyi.weblife.city/ministerstvo-infrastruktury-khoche-prodaty-skadovskyj-port/