У Дрогобичі та Стебнику триває процес укладання декларацій між пацієнтами та сімейними лікарями. У період з 1 вересня по 1 жовтня декларацію з лікарем у Дрогобичі уклали 178 пацієнтів. Загалом укладено 64 954 декларацій. У Стебнику за період уклали декларації 41 пацієнт. Загалом — 15643 пацієнтів. Нагадуємо, почати процес укладання декларації можливо скориставшись е-сервісом https://askep.net.
Джерело