Дрогобич

Кобеляки

четверг, 1 августа 2019 г.

Війна за збереження вулиці Шевченка триває. Руйнівники...

Війна за збереження вулиці Шевченка триває. Руйнівники... На вулиці Шевченка, в будинку №11, досі не демонтовані сходи, які встановили нові власники приміщення, яке колись належало громаді міста. У цьому приміщенні колись знаходилась медична бібліотека. https://drogobych.weblife.city/vijna-za-zberezhennia-vulytsi-shevchenka-tryvaie-rujnivnyky-budynku-na-shevchenka-11-podaly-v-sud/