Слідство встановило, що двоє чоловіків і жінка їздили по селах Саратського району і обкрадали приватні будинки. Про це повідомляє прес-служба Білгород-Дністровського відділу поліції Одеської області, передає Репортер.

Зловмисники обходили хати під приводом купівлі пуху і пір'я. Якщо господарів не було вдома, злодії забирали з їх житла ювелірні прикраси, гроші та гаджети.
Поліція встановила особи правопорушників, ними виявилися троє жителів міста Білгород-Дністровський - двоє чоловіків і жінка у віці від 35 до 42 років. Затримані дають свідчення.
Увага! Виявивши помилку або неточність в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl+Enter. Далі дотримуйтеся вказівок. Редакція сайту заздалегідь дякує всіх пильних читачів!

Увага! Виявивши помилку або неточність в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl+Enter. Далі дотримуйтеся вказівок. Редакція сайту заздалегідь дякує всіх пильних читачів!
https://bilgorod-dnistrovskyi.weblife.city/v-saratskom-rajone-prestupnoe-tryo-yz-akkermana-obvorovyvalo-doma-mestnykh-zhytelej/