Дрогобич

Кобеляки

пятница, 20 ноября 2020 г.

Двоє новообраних депутатів міськради відмовились від...

Двоє новообраних депутатів міськради відмовились від...

У Кам’янці-Подільському двоє новообраних до міської ради депутатів від ВО «Свобода» подали заяви про відмову  від мандатів.


Про це журналістам Vdalo.info повідомили у ТВК.


Мова йде про Михайла Посітка, який був обраний міським головою Кам’янця-Подільського. Замість нього до міськради проходить Віталій Дрозд.


Також заяву про відмову написав Володимир Барановський, який був також обраний депутатом районної ради, де і планує працювати. Замість нього до міської ради проходитьНаталія Мартинович.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

https://kamianets-podilskyi.weblife.city/dvoie-novoobranykh-deputativ-miskrady-vidmovylys-vid-mandativ/