Шановні жителі міста Кобеляки!
За ініціативи та підтримки Кобеляцького міського голови Олександра Копельця 25 липня 2020 року о 20 годині 30 хвилин біля літньої сцени парку «Центральний» відбудеться вечір відпочинку.
В програмі вечора виступ місцевого ансамблю «Ворскла» під керівництвом Юрія Бутка.
Запрошуємо Вас до відпочинку.

Джерело