Дрогобич

Кобеляки

вторник, 6 октября 2020 г.

У Кам’янці-Подільському поскаржились на відсутність...

У Кам’янці-Подільському поскаржились на відсутність...

Кам’янець-Подільський абсолютно не отримує допомоги від держави у боротьби з Covid-19. На це поскаржився сьогодні під час сесії міської ради мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич.


Відповідне звернення депутати направили до Кабміну. А поки питання розглядатиметься на державному рівні, з міського бюджету на боротьбу з коронавірусом виділили більше 500 тисяч гривень.


Нагадаємо, наприкінці вересня Кам’янець-Подільську центральну районну лікарню повністю перепрофілювали для лікування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою, спричиненою Covid-19. Таких лікарень в області лише дві: ще одна знаходиться у місті Хмельницький.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

https://kamianets-podilskyi.weblife.city/u-kam-iantsi-podilskomu-poskarzhylys-na-vidsutnist-derzhpidtrymky-u-borotbi-z-covid-19/