
Кам’янець-Подільський абсолютно не отримує допомоги від держави у боротьби з Covid-19. На це поскаржився сьогодні під час сесії міської ради мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич.
Відповідне звернення депутати направили до Кабміну. А поки питання розглядатиметься на державному рівні, з міського бюджету на боротьбу з коронавірусом виділили більше 500 тисяч гривень.
Нагадаємо, наприкінці вересня Кам’янець-Подільську центральну районну лікарню повністю перепрофілювали для лікування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою, спричиненою Covid-19. Таких лікарень в області лише дві: ще одна знаходиться у місті Хмельницький.
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.
https://kamianets-podilskyi.weblife.city/u-kam-iantsi-podilskomu-poskarzhylys-na-vidsutnist-derzhpidtrymky-u-borotbi-z-covid-19/