У суботу, 7 березня, делегація Кам’янеччини взяла участь у заходах з нагоди 75-ї річниці трагедії села Павлокома (Республіка Польща). Разом із громадськістю вшанувала пам’ять загиблих українців голова райдержадміністрації Христина Замула.
Обласні та районні делегації взяли участь у чині панахиди на Меморіалі трагічно загиблим 366 українцям, а також поклали квіти та лампадки до Меморіалу. Опісля відбулось скорботне віче, присутні виконали Державний Гімн України.
Після цього районна делегація вшанувала пам’ять творця музики Державного Гімну – Михайла Вербицького. Заходи розпочалися у церкві Покрови Пресвятої Богородиці у с. Млини (Республіка Польща), де колись був парохом отець Михайло Вербицький.
Тут представники духовенства провели молебень. Опісля, у каплиці-пантеоні, де похований видатний українець, вшанували пам’ять та поклали квіти.
Також біля каплиці-пантеону відбулося віче з нагоди 205-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького.







https://kamjanka-buzka.weblife.city/delehatsiia-kam-ianka-buzkoho-rajonu-vidvidala-pavlokomu-ta-mlyny/
