Дрогобич

Кобеляки

суббота, 8 августа 2020 г.

Делегація Кам’янка-Бузького району відвідала Павлокому та...

Делегація Кам’янка-Бузького району відвідала Павлокому та...

У суботу, 7 березня, делегація Кам’янеччини взяла участь у заходах з нагоди 75-ї річниці трагедії села Павлокома (Республіка Польща). Разом із громадськістю вшанувала пам’ять загиблих українців голова райдержадміністрації Христина Замула.


Обласні та районні делегації взяли участь у чині панахиди на Меморіалі трагічно загиблим 366 українцям, а також поклали квіти та лампадки до Меморіалу. Опісля відбулось скорботне віче, присутні виконали Державний Гімн України.


Після цього районна делегація вшанувала пам’ять творця музики Державного Гімну – Михайла Вербицького. Заходи розпочалися у церкві Покрови Пресвятої Богородиці у с. Млини (Республіка Польща), де колись був парохом отець Михайло Вербицький.


Тут представники духовенства провели молебень. Опісля, у каплиці-пантеоні, де похований видатний українець, вшанували пам’ять та поклали квіти.


Також біля каплиці-пантеону відбулося віче з нагоди 205-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького.

IMG-1e63f48517e98a05f8138883e15d65f1-V
IMG-696d75d2dd1d0a614e688f762b895f7b-V
IMG-362243f38df1b06bc6b6363828b73fd3-V
IMG-c07c12e682b0dac1b9bec7c924f7b020-V
IMG-d3da9fe74d76d9f99ec3badde4a6f60b-V
IMG-82a2605ef1f6c8d7c50e36874fa14c3b-V
IMG-0ca190fa641c9082afafd2b804ce339e-V
88218142_140996817202231_3518276697365413888_n_1583598188_2048x1364_1_0
https://kamjanka-buzka.weblife.city/delehatsiia-kam-ianka-buzkoho-rajonu-vidvidala-pavlokomu-ta-mlyny/