10 лютого у Дідилівському НВК відбувся психолого-педагогічний консиліум, на якому розглядались питання:
- «Дорога у 5 клас: особливості, труднощі, проблеми у наступності» (класний керівник 5 класу Гриньків О.І.).
- «Аналізуємо результати рівня адаптації учнів у 1-му класі» (класний керівник 1 класу Оратівська Г.К.).
Про результати досліджень у 5 та 1 класах доповіла психолог Тарапата Ю.Р. а також виступили директор Антонів Б.М., заступник Перепелиця-Булас Л.В. і учителі, які працюють у цих класах.




https://kamjanka-buzka.weblife.city/psykholoho-pedahohichnyj-konsylium-u-didylivskomu-nvk/
