Шановні жителі міста Кобеляки! За ініціативи та підтримки Кобеляцького міського голови Олександра Копельця 01серпня 2020 року о 20 годині 30 хвилин біля літньої сцени парку «Центральний» відбудеться вечір відпочинку.
В програмі вечора виступ місцевого ансамблю «Ескорт» під керівництвом Юрія Бутка.
Вечори відпочинку проводитимуться щосуботи.
Запрошуємо Вас до відпочинку.

Джерело