Дрогобич

Кобеляки

воскресенье, 22 марта 2020 г.

Як в Олешках формуються фейки про сотні кримінальних проти...

Як в Олешках формуються фейки про сотні кримінальних проти... Короткий лікнеп для тих, хто не сильний в українському законодавстві, зокрема, в кримінальному процесі. Коротко і простими словами пояснюємо кілька ключових моментів, які потрібно знати і розуміти пересічному користувачеві інтернету, що б не бути обдуреними всілякими аферистами різного рівня, які бачать себе в політиці і мріють про владу, але не в змозі її отримати, так як люди їм просто не вірять. Дані персонажі не можуть розповісти абсолютно нічого хорошого про себе улюблених, тому витрачають величезні зусилля на те, щоб очорнити тих, хто на відміну від них робить достатньо.    Теза №1   Сьогодні правоохоронна система побудована так, що органи контролю за законністю, для перевірки тієї чи іншої інформації (заява, скарга або навіть публікація в ЗМІ) повинні внести відомості до ЄРДР (Єдиний Реєстр Досудових Розслідувань) і тільки в межах цього вони можуть проводити перевірку та слідчі дії (виїмка документів, допит, експертиза тощо). Далі, або наслідок знаходить достатньо доказів по даній інформації, збирає це все в купу, визначає винну особу (на їх думку) і передає матеріали в суд. Саме суд визначає, зазначена винна особа в даному злочині чи ні, і в разі якщо "ТАК", виносить рішення про міру покарання.   Як цим користуються всілякі недополитики?    Вони пишуть всяку маячню у ЗМІ, заяви і звернення в правоохоронні органи. Там змушені вносити відомості до ЄРДР та проводити перевірку отриманої інформації. На цій стадії кожен недополитик на своєму особистому сайті або в групі соціальних мереж розповідає захоплюючі історії про те, скільки КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ порушено стосовно того чи іншого політика (часто вже і вішають ярлики відразу - "злодій", "корупціонер" і т. д.). В даних опусах, вони свідомо замовчують від непідготовленої публіки інформацію про те, скільки винесено постанов про закриття даних кримінальних проваджень, з-за невідповідності інформації дійсності або ж через відсутність складу злочину. Яскравим прикладом таких невмілих маніпуляцій думкою непідготовленої публіки є всякі там "віруси", "трамваї" і окремі нотатки деяких, так званих "активістів". Зокрема, дуже багато подібних фейків летить на адресу мера нашого міста Дмитра Воронова, у виконанні самі знаєте кого.    Звідси випливає теза №2   Мер будь-якого міста, керує двома колегіальними органами - виконавчий комітет та міська рада. Склад першого і другого органу формують жителі цього міста. Люди обирають депутатів, а депутати обирають членів виконавчого комітету. По суті, мер не приймає ніяких рішень пов'язаних з грошима або майном громади. Він лише готує проекти рішень сесії і засідання виконавчого комітету (пропозиції). Самі ж рішення - робити чи не робити, приймають названі вище колегіальні органи. Навіть розпорядження мера, можуть видаватися тільки в межах визначених цими колегіальними органами. Наприклад, міський голова видає розпорядження про нарахування премій своїм співробітникам. Але робить він це ВИКЛЮЧНО в рамках прийнятого депутатами фонду заробітної плати!    Як цим користуються всілякі недополитики?    У власних групах та на власних веб-сайтах (кожен вважає себе блогером) вони тупо брешуть своїм юридично непідготовленим читачам про те, що справи порушені саме проти Дмитра Воронова, що апріорі неможливо, так як бюджет і інші важливі рішення приймаються міською радою (депутатами на сесії) або ж членами виконкому (на засіданні). Про яку персональну відповідальність може йти мова?    Висновок - коротко і по суті!   На сьогоднішній день, немає жодного обвинувального акта щодо мера нашого міста Дмитра Воронова. Ну а про рішення суду (визнання винним), говорити взагалі не доводиться...    Увага питання!    В інтернеті, такі писаки як Литваков, Кравченко-Скалозуб, Соків або Золотаревський з Паламарчуком, щодня виписують про 550 кримінальних проваджень стосовно Дмитра Воронова та навіть розклеюють по під'їздах листівки з ярликами про 10 міфічних млн. грн. А тепер читаємо абзац вище і задаємо самі собі декілька простих питань. Питання перше - за кого вони Вас тримають? Питання друге - з якою метою місцеві недополитики свідомо брешуть своїм читачам? Питання третє - які в них мотиви? Питання четверте - якщо було 550 заяв і немає жодного позитивного для них рішення з цього приводу, то виходить розумні, досвідчені і красиві програють "охоронця нічного клубу" з рахунком 550:0? Так хто ж тоді насправді розумний?   Висновки, шановні читачі, як завжди, робіть самі!
https://oleshky.weblife.city/kak-v-oleshkakh-formyruiutsia-fejky-pro-sotny-uholovnykh-protyv-mjera/