5 вересня традиційно відчинив двері Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді Перещепинської міської ради. Святковий настрій відчувався вже у фойє закладу, де гості могли побачити яскравий колорит робіт вихованців гуртків декоративно-ужиткового мистецтва (керівник І. О. Майстренко) та фотовиставку гуртка «Анімаційне мистецтво» (С. Г. Баштаненко). Не передати словами теплу атмосферу...
https://novomoskovsk.weblife.city/u-tsentri-khudozhno-estetychnoi-tvorchosti-uchnivskoi-molodi-vidbuvsia-den-vidkrytykh-dverej/