Дрогобич

Кобеляки

воскресенье, 1 декабря 2019 г.

Молодіжні табори при Народному домі у Дрогобичі від ГО...

Молодіжні табори при Народному домі у Дрогобичі від ГО...

 



З 03 червня по 28 червня 2019 року Громадська організація "Дрогобич-добрий дім" реалізувала проект "Культурно-мистецькі табори на базі Дрогобицького Народного дому ім. Івана Франка". Цей проект став переможцем конкурсу соціально-культурних проектів, які реалізуються за підтримки Дрогобицької міської ради.


В межах даного проекту проведено три зміни табору для трьох вікових категорій дітей: 10-14 червня (12-14 років), 17-21 червня (6-8 років) та 24-28 червня (9-11 років). Для кожної зміни табору складена індивідуальна програма, враховуючи вікові особливості та зацікавлення дітей, організовані зустрічі з ветеранами АТО та обласним депутатом, екскурсії по Дрогобичу, в пожежну частину, майстер-клас з театрального мистецтва, майстерня джазу від Laboratory 102. Особливістю цих таборів було також і вивчення англійської мови під керівництвом п. Galini Зварич, яка зуміла зацікавити дітей до вивчення мови через танці, майстер-класи, пісні, квести та інші методи організації якісного та корисного дозвілля.



Табір тривав з 10.00 до 16.00. Звичайно, що завдяки фінансуванню Дрогобицької міської ради, підтримці Відділу культури та мистецтв У ДМР, Дрогобицького народного дому, керівництву та працівникам ДІКЗ "Нагуєвичі" та ТІЦ м. Дрогобич, ми змогли зробити цей табір максимально комфортним та пізнавальним для його учасників: забезпечити дітей смачними та повноцінними обідами, навчальними матеріалами та засобами для проведення майстер-класів, а також провести пізнавальні екскурсії на вежу ратуші, музей ваг, виїзди учасників таборів в ДІКЗ "Нагуєвичі", під час яких діти дізнались та побачили багато цікавинок нашої історії, відпочивали на природі, розважались та навчались.



Яскравим завершенням програми табору ставши ярмарків-магазин, у якому діти змогли обміняти зароблені бали, які давалися за знання та поведінку на унікальну валюту "camp coin" та придбати омріяні подарунки.


Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення культурно-мистецьких таборів на базі Дрогобицького Народного дому ім. І.Франка та сподіваємось на співпрацю у наступних проектах, що змінюють наше життя та місто на краще!


 


Підготувала Наталя Копичин


керівник ГО "Дрогобич-добрий дім"



https://drogobych.weblife.city/molodizhni-tabory-pry-narodnomu-domi-u-drohobychi-vid-ho-drohobych-dobryj-dim/