Дрогобич

Кобеляки

воскресенье, 1 декабря 2019 г.

Співпраця громад: Дрогобич разом з Бориславом отримали пів...

Співпраця громад: Дрогобич разом з Бориславом отримали пів... За результатами програми Львівської обласної ради, яка передбачає муніципальне співробітництво між громадами, Дрогобич та Борислав отримають пів мільйона гривень на закупівлю медичного обладнання. Про це у понеділок, 1 липня, під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками комунальних підприємств ДМР, структурних підрозділів ДМР та держустанов міста повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба. […]
https://drogobych.weblife.city/spivpratsia-hromad-drohobych-razom-z-boryslavom-otrymaly-piv-miljona-hryven-na-prydbannia-medychnoho-obladnannia/