Дрогобич

Кобеляки

воскресенье, 1 декабря 2019 г.

Мешканка Східниці через укус змії потрапила до лікарні

Мешканка Східниці через укус змії потрапила до лікарні


28 червня, близько 7-ї вечора, госпіталізували 52-річну жінку, яку вкусила змія. Про це повідомили у департаменті цивільного захисту населення Львівської ОДА.


Жителька Східниці у лісовому масиві, неподалік свого помешкання, збирала ягоди. Небезпеки одразу не помітила, а потім відчула різкий біль у лівій стопі. Її у стані середньої важкості доправили до Бориславської районної лікарні


Зазначимо, що найпоширенішою отруйною змією на території Львівщини є гадюка звичайна. Її забарвлення є мінливим – від світло-сірого до мідно-червоного та чорного з темним ромбічним малюнком на спині.


Місцями проживання гадюки є узлісся, лісові галявии, лісосмуги, порослі чагарником яри і балки, степові схилах з чагарниками. У сонячний день вона полюбляє вигріватися на стежці, на пеньках. Тому зі змією можна зустрітися під час відпочинку на природі, походу в ліс, на сінокосі та навіть під час роботи на присадибній ділянці.


 


Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews


https://drogobych.weblife.city/meshkanka-skhidnytsi-cherez-ukus-zmii-potrapyla-do-likarni/