Дрогобич

Кобеляки

воскресенье, 22 марта 2020 г.

Єднаймося, ми – нація!

Єднаймося, ми – нація!

22 січня 2020 р. у ЗОШ І-ІІ ст.  с. Банюнин відбулася патріотична лінійка “Славетна мить, що об’єднала Україну”. Учні 9 та 6 класів розповіли про Акт Злуки, згадуючи великих українців, які своїми справами і власною діяльністю  наближали воскреслий день повстання соборної, самостійної України.


IMG-11c44a8838a2367274ff1d17ae4f6bbf-V


IMG-7416441869afd770cdac577cd203da9f-V


IMG-df0dcd25cd6fd0cf9de2b6c0ede54620-V


IMG-07c3a0e315642477e7c98e54378e5972-V


IMG-e870dd239887caf34c91392ac3245b55-V

https://kamjanka-buzka.weblife.city/iednajmosia-my-natsiia/