Дрогобич

Кобеляки

понедельник, 2 марта 2020 г.

У Львівській ОДА відбулась робоча нарада щодо...

У Львівській ОДА відбулась робоча нарада щодо...

Сьогодні, 4 жовтня, у Львівській обласній  державній адміністрації відбулась робоча нарада з ініціативною групою трудового колективу та керівництвом підприємства ПП «Гарант Енерго М» щодо проблемних питань пов’язаних із запуском теплогенеруючих установок у м. Новий Розділ та м. Новояворівськ.


У нараді також взяли участь міські голови міст Новий Розділ та Новояворівськ та представник правління Західного міжрегіонального територіального управління Національного агенства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів (АРМА).


Одним з важливих питань, які порушувалися на нараді, стало питання погашення заробітної плати перед трудовими колективами обох підприємств у згаданих містах.


Зазначимо, що Львівська обласна державна адміністрація і надалі триматиме на контролі погашення заборгованості по заробітній  платі та підготовки мереж та обладнання до опалювального сезону.

https://kamjanka-buzka.weblife.city/u-lvivskij-oda-vidbulas-robocha-narada-shchodo-opaliuvalnoho-sezonu-u-mistakh-novyj-rozdil-ta-novoiavorivsk/