Дрогобич
Кобеляки
воскресенье, 22 марта 2020 г.
Подяка свідомим олешківцям
Подяка свідомим олешківцям Велика ПОДЯКА всім свідомим громадянам нашого міста від Виконавчого комітету Олешківської міської ради та від голови правління ПрАТ «Автотранс» Ясинського Станіслава Миколайовича! За ті, що з розумінням, відповідальністю ставляться до проблеми, яка виникла у зв’язку з необхідністю особливого режиму з запровадженням карантинних заходів і для ефективної профілактики коронавірусної інфекції та дотримуються правил безпеки самостійно упорядковують черги та контролюють кількість пасажирів в маршрутних автобусах. Дбайте про своє здоров’я та оточуючих вас людей! https://oleshky.weblife.city/podiaka-svidomym-oleshkivtsiam/