Дрогобич

Кобеляки

понедельник, 23 марта 2020 г.

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань...

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань...

25 жовтня у Кам’янка-Бузькій райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.


Присутні розглянули питання порядку денного:



  • про стан готовності Кам’янка-Бузького РЕМ та ВП Кам’янка-Бузька дистанція колії Регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» до дій в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років та до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій;




  • про стан готовності комунальних підприємств, філії «Радехівський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» та ПП «Рома» до дій в умовах осінньо-зимового періоду 2019/2020 років та при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах, мостах та залізничних переїздах Кам’янка-Бузького району;

  • про стан протипожежного захисту в Кам’янка-Бузькому районі в осінньо-зимовий період 2019/2020 років та готовність до можливих надзвичайних ситуацій;

  • розгляд листа Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області від 09.10.2019 №18/1910 щодо протипожежного захисту торфовищ.



 

https://kamjanka-buzka.weblife.city/vidbulosia-cherhove-zasidannia-rajonnoi-komisii-z-pytan-tekhnohenno-ekolohichnoi-bezpeky-ta-nadzvychajnykh-sytuatsij/