Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!
Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Відзначення Дня місцевого самоврядування підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!
Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі
Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай Ваш багатий досвід роботи стане основою творчої роботи кожного з нас.
Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісній співпраці сьогодні вирішується чимало непростих питань, реалізується багато перспективних планів та задумів.
Тож сил і наснаги Вам на добрі справи, впевненості у майбутньому рідної України, порозуміння та єдності задля щастя і благополуччя українського народу.
З повагою
перший заступник голови
районної державної адміністрації Андрій Вашківський