Дрогобич

Кобеляки

четверг, 5 марта 2020 г.

Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники...

Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники...



Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Відзначення Дня місцевого самоврядування підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!


Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі


Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай Ваш багатий досвід роботи стане основою творчої роботи кожного з нас.


Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісній співпраці сьогодні вирішується чимало непростих питань, реалізується багато перспективних планів та задумів.


Тож сил і наснаги Вам на добрі справи, впевненості у майбутньому рідної України, порозуміння та єдності задля щастя і благополуччя українського народу.


З повагою


перший заступник голови 


районної державної адміністрації               Андрій Вашківський


https://kamjanka-buzka.weblife.city/shanovni-kerivnyky-ta-deputaty-mistsevykh-rad-pratsivnyky-orhaniv-mistsevoho-samovriaduvannia/