Дрогобич

Кобеляки

среда, 4 марта 2020 г.

Жителька Олешковского району поранила ножем співмешканця

Жителька Олешковского району поранила ножем співмешканця
 Жительница Олешковского района ранила ножом сожителя


Пригода сталася на дачі в одному з сіл Олешковского району. Вдень на місцевому жителю прийшов його сусід, одяг якого була в крові, і попросив викликати «швидку». 36-річного чоловіка госпіталізували у лікарню, у нього було проникаюче ножове поранення грудної клітини. Після проведеної операції загрози життю немає.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області, за місцем проживання потерпілого виїхала слідчо-оперативна група Олешковского відділення поліції. У будинку перебувала 35-річна господиня. Жінка розповіла, що разом із співмешканцем вживала спиртні напої, потім вони посварилися і чоловік нібито намагався її вдарити. Захищаючись від побоїв, вона схопила ніж і вдарила ним чоловіка.

Як повідомив начальник Олешковского відділення поліції Сергій Ященко, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років.

https://oleshky.weblife.city/zhytelnytsa-oleshkovskoho-rajona-ranyla-nozhom-sozhytelia/