Для заміни вікон у Бориславському професійному ліцеї НПР та Миколаївському професійному ліцеї цього тижня з обласного бюджету виділили понад 700 тис гривень.
Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.
Загалом для покращення умов проживання та навчання учнів професійно-технічних навчальних закладів області, а саме заміни вікон на енергозберігаючі в межах Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки передбачено 16,7 млн грн, з яких з початку року профінансовано понад 12 млн гривень.
https://kamjanka-buzka.weblife.city/ponad-12-mln-hrn-z-pochatku-roku-skeruvaly-na-zaminu-vikon-u-profesijno-tekhnichnykh-navchalnykh-zakladakh-oblasti/