Дрогобич

Кобеляки

вторник, 29 октября 2019 г.

Житель Олешковского району отримав судимість за продаж...

Житель Олешковского району отримав судимість за продаж... Житель Олешковского району отримав покарання за те, що скористався чужою добротою. Вирок виніс місцевий районний суд. Чоловік попросив у свого знайомого автомобіль, щоб відвезти на ринок сільгосппродукцію, і той погодився. Але назад свою машину він отримав не скоро. Виявилося, що вона була продана сторонній особі за 6 тисяч гривень. По всій видимості, "покупець" був згоден придбати автомобіль без переоформлення документів. На суді обвинувачений свою провину визнав. Свої дії зловмисник пояснив тим, що перебував у стані алкогольного сп'яніння. До речі, експертиза показала, що такі "Жигулі" в такому стані коштує в три рази дорожче. Суд визнав чоловіка винним у вчиненні розтрати чужого майна (стаття 191 КК України) і призначив покарання у вигляді 850 гривень штрафу. Раніше зловмисник не притягувався до кримінальної відповідальності, але тепер має судимість. Автомобіль було повернуто потерпілому. fakti.ks.ua
https://oleshky.weblife.city/zhytel-oleshkovskoho-rajona-poluchyl-sudymost-za-prodazhu-chuzhoho-avtomobylia/